O2 Extra výhody qr

Mobilní operátor O2 poskytuje extra výhody svým zákazníkům přes qr kódy umístěné na prodejnách. QR kód je originálně zpracovaný a nese uprostřed kódu kačenku známou z odměny za dobití, kterou je třeba i s kódem vyfotit mobilním telefonem.

O2 Extra výhody qr

O2 Extra výhody qr kačenka

Pokud Vás qr kódy baví a nápad O2 Extra výhod se Vám líbí, můžete nascanovat qr kód výše nebo si zajít do prodejny O2 a kačenku si třeba jen tak pro zábavu vyfotit prostřednictvím aplikace qr čtečka. Budete poté mít přehled jaké slevy O2 svým zákazníkům nabízí.

O2 Extra výhody

Výhody extra O2 nabízí každému zákazníkovi a stačí jednoduše zadat u požadované výhody své telefonní číslo a systém rozpozná, zda využíváte služby O2 a pošle Vám na oplátku kód, díky kterému výhodu od partnera uplatníte. Krásně je to vidět na příkladu největší tuzemské fotolaboratoře s tiskárnou FOTOLAB.cz, který krom jiných výhod nabízí zákazníkům O2 extra balíček 100 + 100 foto zdarma. Pro využití slevy jednoduše zvolíte v detailu nabídky na o2extravyhody.cz „Získat výhodu“ a po vložení Vašeho telefonního čísla Vám dorazí sms se slevovým kódem, který uplatníte v online objednávce na www.fotoab.cz. V tomto případě navíc můžete jen opsat kód výhody aplikace v telefonu a vyvolat si fotky z mobilu. Stejným či podobným způsobem je možné čerpat slevy v programu O2 Extra výhody.