Lídrem qr kódů v ČR je FOTOLAB.cz

qr produkty

Čím dál více se můžete v ČR setkávat s qr kódy, malými černobílými čtverečky, které jsou na billboardech, v denním tisku nebo internetu. Jako jeden z prvních u nás začal soustavnou intenzivní kampaň FOTOLAB.cz, který je již několik let k vidění se svými qr kódy nejen v pražském metru, ale také ve všech známých tištěných periodikách, na internetu a dokonce je propaguje také v TV. FOTOLAB.cz ovšem nezůstává u využívání qr kódů k propagaci, FOTOLAB.cz qr kódy vyrábí.

FOTOLAB.cz - qrNejenže Vám FOTOLAB.cz vyrobí například qr tričko, kde můžete mít zakódovaný pozdrav nebo adresu svého profilu na facebooku. Hrníček s qr kódem opět může skrývat tajmný vzkaz nebo údaje o vlastníkovi hrníčku, možností je opravdu nespočet. Nyní přichází největší český výrobce fotografií s novinkou, qr kalendáře, kterou dokonce prezentoval také v televizi. Nastává éra qr kódů, nezaspěte ji a vytvořte si qr produkt.

S qr kódy se tak díky FOTOLAB.cz budeme setkávat čím dál tím častěji. Nejenže si je může nyní již kdokoliv vytvořit zdarma pomocí aplikace qr generátor, ale dokonce si je může nechat vyrobit na věci, které denně využívá. Navíc nově může Vaše fotokniha obsahovat videa spustitelná přes QR. Tomu se říká revoluce s mobilem v ruce. 🙂

FOTOLAB.cz - qr - metro

FOTOLAB.cz-qr-kalendar

fotolab-cz-qr

m.FOTOLAB.cz