Vlastní mobilní aplikace s QR kódem

Vlastní mobilní aplikace s podporou QR již není výsadou pouze velkých společností a nemalých finančních nákladů. V dnešní hektické době jsou nároky na čas, snadnou správu a nízké provozní náklady pro mnoho malých a středních podnikatelů prioritou. Časy, kdy restaurace, fitness centra či kadeřnictví nepotřebovali vlastní mobilní aplikaci s podporou QR, jsou již dávno pryč.

Co taková mobilní aplikace podpořená QR vlastně přináší? Je to především komunikace se zákazníky a potenciálními klienty. Marketing a PR přes mobilní aplikaci stáhnutelnou přes QR jsou již dnes nepostradatelné. Například společnost Anywhere, český leader ve vývoji aplikací přináší na trh novou interaktivní službu pro jednoduchou tvorbu vlastních mobilních aplikaci s názvem ADAM.

Adam je jednoduchá služba, která nabízí tvorbu vlastní mobilní aplikace přes webové rozhraní a to snadno, rychle a do 30ti minut. Opravdu to zvládne každý. Svou aplikaci pak jednoduše vydáte na Apple store či Google Play (podpora iOS a Android) a můžete dál propagovat přes QR.
K vytvořené aplikaci získáte ZDARMA QR nálepky na dveře či stojánky na stoly do vaší restaurace s QR kódy, přes které si zákazník stáhne vaší aplikaci přímo do svého mobilu.

QR samolepka k vlastní aplikaci

Službu Adam využívají desítky restaurací a klubů po celé České republice například hudební klub ROXY, plzeňská restaurace Kulaťák, Café Louvre, fitness Galaxie. Většina z nich využívá k přímému stažení aplikace právě QR kód. Součástí služby je dodání potřebných QR samolepek. Další vlastní QR kódy můžete vytvořit přes QR generátor zdarma.