QR-KODY.cz

QR-KÓDY.cz | qr kód (qr code) | mobilní internet

QR platba

Mnohým z nás již chodí domů moderní složenky s čtvercovým černobílým obrazcem a nápisem QR platba. Rychlé platby přes mobilní telefon tímto obzvonily staromódnímu opisování údajů.

QR platba mobilem

Mobilní platby díky své jednoduchosti a praktičnosti získávají na oblíbenosti a QR kódy placení mobilem opět o něco zjednodušují. Stačí vyfotit QR kód aplikací známých bank jako Raiffeisenbank nebo Komerční banka a již se nemusíte dále zdržovat opisováním potřebných údajů k platbě. Možnost lidského pochybení během kopírování unikátních informací bankovního spojení se tím minimalizuje téměř na nulu. Zavedení QR kódů do bankovnictví umožnila strategická shoda na formátu v rámci České bankovní asociace, díky které můe QR platba fungovat efektivně.

Komerční banka QR platba

Přímé bankovnictví v Komerční bance vede pan Mojmír Prokop, který představil QR kódy v bankovnictví jako horkou novinku, která se díky probíhajícím jednáním s mobilními operátory, největšími eshopy a dalšími obchodníky brzy masově rozšíří. Komerční banka přišla s mobilními platbami přes QR kódy jako první.

Raiffeisenbank platba QR

Raiffeisenbank, oblíbená banka mezi uživateli eshopů i eshopy samotnými, zařadila do své mobilní aplikace Raiffeisen bank Mobilní eKonto možnost platby nascanováním QR kódu také jako jedna z prvních. Díky tomu mohou zákazníci banky využívat mobilní bankovnictví jednodušeji.Pokud se Vám mobilní platby přes QR libí, můžete jej sdílet pomocí tlačítek níže.

Napsal QR Admin v qr s komentaru (3)

3 qr komentare k “QR platba”

  1. Klara napsal:

    Super článek, platbu přes QR kódy určitě začnu v budoucnu využívat, nesnáším totiž zdlouhavé opisování faktur do online bankingu a často se mi podaří ve formuláři udělat chybu… Děkuji za radu!

  2. Co je komu do toho napsal:

    Upadne časem v zapomění

  3. aneta napsal:

    A dá se to stáhnout na LG GT350 díky za odpověď

Zde vlozte QR komentar

Sdilejte svuj nazor na qr kody. Napiste komentar a kliknete na "Vlozit".
Jmeno
Email
Website
Zde piste: