QR-KODY.cz

QR-KÓDY.cz | qr kód (qr code) | mobilní internet

Qr kódy v Londýně (qr code London)

Londýn je metropolí Evropy, která předává trendy z ostrovů na zbytek kontinentu. V případě mobilních telefonů a využití jejich funkcí naplno jsou proto dost vpředu. Angličané používají qr kódy již několik let a dá se říct, že své mobilní telefony již na qr kódy naučili.

QR video – Londýn

Qr cenovky eBay

Vánoční obchůdek eBay vybavil všechny produkty ve svém útulném prostředí výraznými cenovkami pouze s qr kódy. Zákazník si tak může v klidu zboží vyzkoušet a poté svojí qr čtečkou načíst cenovku a pohodlně objednat.

Qr kody na každém billboardu

Čím více se blížíte do centra Londýna, tím větší je hustota qr kódů kolem Vás. V samotném centru Londýna je pak qr kód opravdu na každém růžku a to i přímo před hlavním muzeem.

Qr code soutěž na univerzitě

Soutěžení s qr kódy je čím dál tím populárnější a to nejen v Anglii. Qr soutěže se konají i v ČR.

Qr kampaň v mhd Londýn

Pro zajímavost se můžete podívat na výsledky qr kampaně dopravního podniku v Londýně z listopadu a prosinci 2011, kde byl během vánoční sezony načten qr kód kampaně 4 500 krát, z toho 2 000 příchodů z iPhone. Kampaň byla považována za úspěšnou a zásluhy byly připisovány dobrému umístění qr kódu, výborné čitelnosti url v kódu a kvalitními doprovodnými texty. I po očekávané hlavní sezóně snímání qr kódů pokračuje, což je vidět z aktuálních statistik qr kampaně. Zkuste i Vy udělat první krok a začněte propagovat svoji firmu přes qr kódy odkazujícími třeba na Google places.

Napsal QR Admin v qr s komentaru (1)

jeden qr k “Qr kódy v Londýně (qr code London)”

  1. silver price napsal:

    Vodafone se podělil s výsledky vánoční mobilní kampaně „Velikonoční ošatka“, kterou spustil ve spolupráci s mediální agenturou OMD a společností Google. Kampaň běžela i v mobilních zařízeních a na tuto část se zaměříme.

Zde vlozte QR komentar

Sdilejte svuj nazor na qr kody. Napiste komentar a kliknete na "Vlozit".
Jmeno
Email
Website
Zde piste: