QR propagace firmy s maps.google.cz

Provozujete malou nebo střední firmu? Pokud ano, určitě přemýšlíte, jak Vaše služby zviditelnit za minimálních nákládů. Napovíme Vám, jak Vám pomohou qr kódy v kombinaci se googlem.

Firemní qr profil nejen s google places

Google places qrGoogle je přední technologická firma, která je samozřejmě na qr revoluci připravena. Podnikatelům po světě nabízí možnost vlastní nálepky na dveře s qr kódem vedoucím na jejich firemní profil na Google Places, který je vyznačen na google mapách a upřednostněn ve vyhledávání. V ČR je žádoucí mít založen profil firmy s maximem vyplněných údajů, tento profil na Google Places se pak zobrazuje také na maps.google.cz. QR nálepku je možné vytvořit podle vlastních potřeb. Mířit může v případě eshopu na profil s hodnocením na Zboží.cz nebo Heureka.cz u jiných na firemní profil na Firmy.cz a Mapy.cz. Když máte mobilní verzi stránek s aktuální nabídkou, můžete qr kód směřovat na ně. K vytvoření qr kódu použijte qr generátor. Možností, kam směřovat qr kód je opravdu mnoho, důležité je především to, aby se cílový obsah dobře zobrazoval na mobilních zařízeních.

QR Code google places video

Podívejte se pro představu na video od googlu, které ukazuje, jak mohou qr kódy podpořit Vaše podnikání v praxi, přinášet Vám reference, vracející se i nové zákazníky.