Fotokniha s qr vyhrála akci Photokina

Fotokniha s qr kódem překvapila celý fotografický svět a oprávněně se stala hlavním tahákem největšího světového veletrhu fotografie Photokina 2012,  tradičně v Kolíně nad Rýnem. 

CEWE FOTOKNIHA Vám uchová video v qr kódu

qr fotokniha akceZní to to až futuristicky, vždyť kdo ví, co je qr kód, tuší, že video se do něj jaksi nevejde. To ovšem v podání CEWE ani nemusí, protože nová technologie Vám umožní nahrát Vaše rodinné video na bezpečné úložiště a qr kód Vám automaticky vloží do fotoknihy. Qr čtečka ve Vašem mobilním telefonu nebo jiném zařízení poté kód načte a v mžiku přehraje to video, které náleží dané stránce ve Vaší fotoknize. Celý zážitek z prohlížení krásných fotek v knize tím získává nový rozměr video akce.Fotokniha Vám díky qr kódům uchová kompletní zážitky, což bylo na největším fotografickém veletrhu Photokina 2012 oceněno vítězným inovačním oceněním veletrhu.

CEWE FOTOKNIHA,akce v mobilu

fotokniha-akceStále více a více mobilních telefonů a fotoaparátů je schopno zaznamenávat vysoce kvalitní filmy. Tam jsou některé situace, které mohou být zprostředkovány pouze videem. Možná proto uživatel přepne do plného režimu videa místo režimu fotografování v klíčovém okamžiku, nebo proto, že sekvence pohybů ve filmu jsou zajímavé a zábavné. Mnoho lidí proto zaznamenává své vzpomínky dvojím způsobem, pomocí videa i fotografování. CEWE nyní nabízí pohodlné řešení, jak propojit obě média v CEWE FOTOKNIZE. Tímto inovativním krokem společnost CeWe Color opět upevnila své postavení technologického vůdce fotografické branže. Dá se tedy předpokládat, že během let bude snaha tuto technologii propojení kopírovat od originálu, jakož tomu bylo v minulosti i s CEWE FOTOKNIHOU samotnou.

Akce nemůže být jednodušší

Uživatelé si mohou jednoduše klikněte na vybrané video a pomocí myši umístěte jej v požadovaném místě fotoknihy. Pak mají dvě možnosti pro prezentaci videa uvnitř fotoknihy: pomocí názvu fotografie nebo prostřednictvím filmového pásu až šesti snímků. QR kód je, samozřejmě, umístěn přímo vedle videa.  Pokud zákazník nechce již sdílet video může ho kdykoliv zakázat v ve své galerii. [ad#AD-link-horizontal-468-15]

Jak sehnat originální fotoknihu?

CEWE FOTOKNIHA jako taková je na českém trhu již řadu let jedničkou v počtu vyrobených knih i v jejich kvalitě, proto je možné si ji vytvořit na mnoha místech. Asi nejznámější je fotokniha od FOTOLAB.cz, který dokonce v rámci svých prodejen nabízí také fotoknihu s integrovaným videomodulem, pro přehrání videa přímo v knize. Oblíbená jsou také fotoknihy z dm drogerie nebo fotokniha z fotosběren FotoStar. Fotokniha s qr code je od září k dispozici pro německý trh na cewe-fotobuch.de a další informace o cewe qr code můžete nalézt třeba na cewe-photobook.com. V České republice se na ni můžeme již brzy těšit. Pokud se Vám tento nápad také líbí, můžete ho podpořit na sociálních sítích nebo mu dát palec nahoru 🙂