Recepty www.Vareni.cz s qr

Qr kódy jsou kolem nás čím dál tím více a začínají se pomalu, ale jistě zapojovat do všech částí našeho všedního života. Ač se to zdá trochu jako scifi, qr kód Vám může pomoci třeba při vaření.

Vaření.cz tiskne recepty s qr kódem

www.Vaření.czDalším z pokrokových projektů v oblati qr kódů je počin serveru www.Vareni.cz, který je komunitou kuchařů všech úrovní, nadšenců i zvědavců z oblasti domácí přípravy pokrmů. Vaření.cz nabízí databázi desetitisíců receptů všech světových kuchyní.

Qr kódy v receptu

recepty www.Vareni.cz qrKdyž vytisknete jeden z receptů www.Vaření.cz, připojí se Vám k němu qr kód Vašeho oblíbeného receptu, který po načtení Vaším mobilem (qr čtečka zdarma) vede na digitální verzi daného receptu na webu, který se Vám zobrazí na display Vašeho mobilního zařízení. Váš recept tam můžete mít kdykoliv při sobě bez nutnosti ho dále hledat. V praxi máte vytištěnu kuchařku svých oblíbených italských pokrmů, prolistujete si fotografie jídel a poté jedním vyfocením načtete do mobilu Vámi vybraný recept, fotografie, případně v plné verzi www.vareni.cz diskuse k němu, další uživatelské zkušenosti nebo související recepty. Mobilní verzi Vaření.cz můžete vyzkoušet, když načtete qr kód Vaření.cz. Tento zajímavý nápad je opět dalším krůčkem k propojení tištěných a digitálních médií.

Qr kódy jsou tu, stačí si nabrat …

[ad#Google Adsense-250×250-text-graf]