Poukazy www.Slevomat.cz s qr kódem

Po vzoru menších slevových webů přidává již nějakou dobu ke svým tištěným poukazům qr kód také Slevomat.cz. Některé weby kolektivního nakupování zase vytvářejí qr kódy přímo k nabídkám hromadných slev.

QR voucher www.Slevomat.cz

Slevomat.cz má několik dalších možností uplatnění poukazu než jen tištěný poukaz. Můžete tak po zakoupení voucheru použít qr čtečku a načíst si svůj poukaz pro mobilní telefon či tablet jako iPad, Samsung Galaxy a další. Takový voucher je plně uplatnitelný u partnera www.Slevomat.cz, u kterého si chcete zakoupený poukaz užít. Vaše dovolená nebo pobyt v restauraci se tak s péčí mnoha slevových serverů stává zase o něco jednodušší.

[ad#Google Adsense-250×250-text-graf]

QR dovolená nebo bar

QR kódem se prokazovalo samozřejmě ještě před příchodem slevových serverů jako Slevomat, Hyperslevy či Slevopolis. Qr kód již několik let vstupenkou na paluby letadel nejen na letišti Praha Ruzině, opět jednodušší dovolená. Jedná sa také již o dlouho rozšířenou „vstupenku“ na kulturní akce nebo do barů. Slevové portály v čele se Slevomatem ovšem rozšíření povědomí o qr kódech rozhodně napomáhají. Qr čtečka tak nezahálí v čím dál tím více mobilech.

Jaké máte zkušenosti s qr kódy na poukazech Vy?

[ad#Google Adsense-250×250-text-graf]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *