McDonalds – akce, kupony, jídlo v mobilu

McDonalds nabízí celosvětově možnost zjistit informace o vybraném pokrmu z nabídky McDonalds pomocí qr kódu umístěném na obalu jednotlivého nápoje, burgeru nebo salátu. A v České republice aktuálně informuje o slevách využitelných také přes qr.

Čtverečky v McDonalds

mcdonalds-logo
V McDonalds tak stačí najít na obalech čterečkovaný kód, vyfotit pomocí aplikace qr čtečka a zjistíte jaké tuky, cukry, bílkoviny a všemožné přísady obsahuje Váš oblíbený cheese s hranolkami. Krásný příklad využití nabízí reklama McDonalds z Japonska.

mcdonalds-qr-code-box

Pokud Vám racionální strava není úplně lhostejná a přesto Vám u McDonals chutná, vyzkoušejte použít qr kód na obalech a budete mít fastfood energii pod kontrolou 😉 Když jste jste qr code u McDonalds již měli to štěstí vyzkoušet, můžete napsat do diskuse níže, jak se Vám tato qr novinka líbila a zda využíváte qr kódy i na slevy a kupony na akce.

Akce kupony McDonalds

V České republice McDonalds využívá qr kódy na akční kupony, které umisťuje na pravidelné letáky Mc Donalds, v online prostředí i do interierů prodejen. Díky qr kódu tak zákaznícu řetězce rychlého občerstvení získají rychle svůj kupon a mohou se jednoduše zúčastnit akce s McDonalds nebo si třeba prohlédnout ceník McDonalds. Zkuste se schválně poohlédnout kolem sebe až budete u Mc Donalds.