QR-KODY.cz

QR-KÓDY.cz | qr kód (qr code) | mobilní internet

McDonalds – akce, kupony, jídlo v mobilu

McDonalds nabízí celosvětově možnost zjistit informace o vybraném pokrmu z nabídky McDonalds pomocí qr kódu umístěném na obalu jednotlivého nápoje, burgeru nebo salátu. A v České republice aktuálně informuje o slevách využitelných také přes qr.

Čtverečky v McDonalds

mcdonalds-logo
V McDonalds tak stačí najít na obalech čterečkovaný kód, vyfotit pomocí aplikace qr čtečka a zjistíte jaké tuky, cukry, bílkoviny a všemožné přísady obsahuje Váš oblíbený cheese s hranolkami. Krásný příklad využití nabízí reklama McDonalds z Japonska.

mcdonalds-qr-code-box

Pokud Vám racionální strava není úplně lhostejná a přesto Vám u McDonals chutná, vyzkoušejte použít qr kód na obalech a budete mít fastfood energii pod kontrolou ;) Když jste jste qr code u McDonalds již měli to štěstí vyzkoušet, můžete napsat do diskuse níže, jak se Vám tato qr novinka líbila a zda využíváte qr kódy i na slevy a kupony na akce.

Akce kupony McDonalds

V České republice McDonalds využívá qr kódy na akční kupony, které umisťuje na pravidelné letáky Mc Donalds, v online prostředí i do interierů prodejen. Díky qr kódu tak zákaznícu řetězce rychlého občerstvení získají rychle svůj kupon a mohou se jednoduše zúčastnit akce s McDonalds nebo si třeba prohlédnout ceník McDonalds. Zkuste se schválně poohlédnout kolem sebe až budete u Mc Donalds.

Napsal QR Admin v qr s komentaru (5)

5 qr komentare k “McDonalds – akce, kupony, jídlo v mobilu”

 1. Jelda napsal:

  A u nás v ČR McDonalds také využívají QR kódy?

 2. Mira napsal:

  Takze bez tel. a aplikace nevim co jim? Trochu zvracene. Nasel by se lepsi zpusob vyuziti kodu?

 3. Teo Teusko napsal:

  Je to fantastické=.Vyskúšam-uvídim.Teusko

 4. Svata napsal:

  Neumi napsat ani ctvereckovany kod.

 5. Ivana napsal:

  Prosim o zaslami slev u mcdonalds

Zde vlozte QR komentar

Sdilejte svuj nazor na qr kody. Napiste komentar a kliknete na "Vlozit".
Jmeno
Email
Website
Zde piste: