QR-KODY.cz

Vše o QR kódech od 2009

QR code reader pro Android zdarma

Qr kódy jsou ve světě stejně běžné jako je běžné rozšíření operačního systému Android, který je součástí mnoha mobilních zařízení ve světě kolem nás. Vlna qr kódů v ČR je již tu, je tedy na čase představit několik qr aplikací pro android jako qr čtečka, qr generátor a další.

Aplikace pro Android zdarma

qr android aplikace zdrama
Jak už to bývá u aplikací pro Android, je možné v Android Market aplikace stáhnout zdarma. Android ve Vašem mobilním zařízení vám pak pomůže díky qr aplikacím jako qr čtečka scanovat qr kódy, využívat qr generátor pro vytvoření vlastních qr kódů a další vychytávky s qr aplikacemi pro Android ke stažení zdarma.Download aplikace Android je online jednoduchý.

V Android Market (google play) si můžete stáhnout aplikace jako QR Droid, Barcode scanner, QuickMark Barcode Scanner, Wifi QR Code Generator, Seznam.cz qr čtečka, QR Mall.cz a další.

Android aplikace zdarma

Android Market google play
Stáhněte si qr čtečku a další qr aplikace zdarma z android marketu do svého mobilu či jiného mobilního zařízení s operačním systémem Android společnosti Google. Aplikace jsou jednoduché na užívání a doufáme, že Vás budou bavit jako hry pro Android. Nově zdarma Android aplikace také na google play.

Související qr odkazy:

Co je to qr kód?

Qr video

Qr kód facebook

Napsal QR Admin v qr s Komentáře nejsou povolené u textu s názvem QR code reader pro Android zdarma