QR code reader pro Android zdarma

Qr kódy jsou ve světě stejně běžné jako je běžné rozšíření operačního systému Android, který je součástí mnoha mobilních zařízení ve světě kolem nás. Vlna qr kódů v ČR je již tu, je tedy na čase představit několik qr aplikací pro android jako qr čtečka, qr generátor a další.

Aplikace pro Android zdarma

qr android aplikace zdrama
Jak už to bývá u aplikací pro Android, je možné v Android Market aplikace stáhnout zdarma. Android ve Vašem mobilním zařízení vám pak pomůže díky qr aplikacím jako qr čtečka scanovat qr kódy, využívat qr generátor pro vytvoření vlastních qr kódů a další vychytávky s qr aplikacemi pro Android ke stažení zdarma.Download aplikace Android je online jednoduchý.

V Android Market (google play) si můžete stáhnout aplikace jako QR Droid, Barcode scanner, QuickMark Barcode Scanner, Wifi QR Code Generator, Seznam.cz qr čtečka, QR Mall.cz a další. [ad#AD-link-horizontal-468-15]

Android aplikace zdarma

Android Market google play
Stáhněte si qr čtečku a další qr aplikace zdarma z android marketu do svého mobilu či jiného mobilního zařízení s operačním systémem Android společnosti Google. Aplikace jsou jednoduché na užívání a doufáme, že Vás budou bavit jako hry pro Android. Nově zdarma Android aplikace také na google play.

[ad#AD-google-468-60-text-content]

Související qr odkazy:

Co je to qr kód?

Qr video

Qr kód facebook

One comment

foto aplikace zdarma

Osobně jsem rozhodně zastánce operačního systému android, a to především proto, že na aplikce zdarma pro android jsou mnohem víc rozšířené a mají tedy i lepší servis. Hodně mě oslovil nápad stahování aplikací zdarma přes qr kódy, poprvé jsem si stáhl v nákupním centru aplikaci pro android na vyvolání fotetk z android mobilního zařízení a dodáním do drogerie dm, drogerií teta či schlecker nebo do hypermarketů globus

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.worldiety.photiety_release_cewe_multicustomer_cs

Takové využití qr kódů ve spojení stažení aplikace pro android zdarma mi dává pro lidi smysl a třeba už konečně začnou opravdu používat qr čtečku, kterou si zdarma do mobilu stáhli kdysi dávno.

Jo qr kódy jsou v pohodě a tenhle blog je zajímavá iniciativa, dobrá práce.

Marek